вівторок, 14 червня 2022 р.

 

14 червня
(вівторок)

111 день

Продовжуємо пізнавати непізнане в математиці.

Загадкові числа Фібоначчі

Якщо уважно придивитися, то можна побачити подібності у будові найрізноманітніших об'єктів природи. Що спільного у галактики та мушлі равлика, у будові квітки та найпотужнішого урагану? Виявляється їх форма обумовлена правилом золотого перетину, що обчислюється за формулою Фібоначчі.

У 1202 році звичайному математику з міста Піза вдалося виявити закономірність, що є в основі одного з ключових законів Всесвіту.


Математичний фокус з числами Фібоначчі

Сподіваюся ви обожнюєте різноманітні фокуси. В основі кожного з фокусів лежать певні закономірності. Знання і розуміння їх надає можливості для опанування більш глибинних знань.

Математичні закономірності дозволяють збагнути непомітні на перший погляд особливості, що лежать в основі фундаментальних законів Всесвіту.


Як легко запам'ятати графіки функцій

В основі побудови графіків функцій лежать чіткі математичні закономірності. На уроках вам пояснювали сенс математичної теорії, а швидше запам'ятати графічну складову допоможуть веселі анімовані чоловічки, положення рук яких відтворює певну функцію.

Графічна інформація зазвичай краще запам'ятовується за текстову, тож цей спосіб допоможе вам швидше запам'ятати програмно теорію.

 Математика – це надзвичайно цікаво та значно простіше, ніж іноді здається!

Немає коментарів:

Дописати коментар